Şirketlere , Okullara , Fabrikalara ve Hastanelere özel toplu yemek hizmeti ile işlerinde verimlilik ve ekonomik anlamda karlılık sağlamaktayız. Ayrıca yerinde üretim ve taşıma yemek hizmetlerimizle de adımızdan söz ettirmekteyiz.

Taşıma yemek hizmetinde, mutfaklarımızda üretilen yemekler, teknik kadro tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayı verildikten sonra kapalı termobox sistemi ile hijyenik ve güvenilir bir şekilde hizmet noktalarına sevk edilmektedir.

Termobox, saatte en fazla 1-4 C ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işinin son derece güvenli yapılmasını sağlayan ekipmandır.

Ürettiğimiz yemekler termoboxlar vasıtasıyla ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bu hizmet türü, işletme çatısı altında yemek üretme imkanı olmayan kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

Yerinde üretim hizmetinde yemek, kurumların kendi üretim alanlarında hazırlanarak servise sunulur. Üretim ortamında projelendirilme sonrası gerekli ekipmanların tedarikli, anlaşma dahilinde şirketimiz tarafından sağlanabilmektedir.

 

Davet, toplantı, kokteyl, nişan, düğün, sünnet yemekleri, doğum günü partileri, mezuniyet törenleri, yıldönümü partileri, ödül törenleri ve kutlama partileri organize edilir. Catering hizmeti ile işletmelerin yönetim kadrolarının iş, eğitim ve seminer gibi özel organizasyonları ve toplantıları için en kaliteli sunum, en leziz tatlarla harmanlanır.

Kendi yemek şirketinizden catering hizmeti de alabilmeniz, önemli ve özel günler için risksiz, kaliteli ve daha ekonomik bir hizmet avantajı sunmaktadır.

  • Bayi Kanal Toplantıları
  • Fuarlar Açılış ve Tanıtımlar
  • Yemek ve Kutlamalar
  • Düğün, Nişan ve Eğlence
  • Konserler ve Festivaller
  • Sosyal Etkinlikler